info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Twistshake Learn Cutlery Set 6m+

Çmimi:970.00 L 582.00 L -40%

Set me lugë, pirunj dhe thikë për fëmijë mbi 6 muaj

  • E zezë
  • lejla
  • blu
  • rozë
Spastroje
E zeze
E zeze
blu
blu
lejla
lejla

SKU: TWS176V
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Material

Mosha

, ,

Suitable For

Nuanca

e zezë, lejla, blu, rozë

Në momentin që fëmijët tuaj fillojnë të hanë ushqim vetë, është e rëndësishme të zgjidhen produktet që e bëjnë këtë proçes sa më të lehtë dhe të pëlqyeshëm prej tyre.
Seti Twistshake përmban: lugë, thikë dhe pirun.
Janë të vogla në përmasa me qëllim që të mbahen lehtësisht nga duart e fëmijëve tuaj.
Janë të buta dhe kanë një fund pak të përkulur me qëllim që të mos bien dhe të derdhin ushqimin e bebit.
Nuk përmbajnë BPA, çka i bën të sigurta për fëmijët tuaj.
Si materiale janë përdorur elastomerët termoplastikë (TPE) dhe polipropilenet (PP), tepër të sigurta për fëmijët.