info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Twistshake Insulated Food Container

Çmimi:4,120.00 L 2,472.00 L -40%

Shishe që ruan ushqimin e fëmijëve tuaj në temperaturë konstante për rreth 10 orë
350 ml

  • E zeze
  • Gri
  • Blu
  • Rozë
Spastroje
rozë
rozë
e zezë
e zezë
blu
blu
gri
gri

SKU: TWS141V
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

350 ml

Material

Mosha

, ,

Suitable For

Nuanca

E zeze, Gri, blu, rozë

Shishe për ushqim e përbërë prej çeliku që nuk ndryshket.
Ka një kapacitet prej 350 ml dhe ruan të pandryshuar temperaturën e ushqimit të bebeve tuaja për 10 orë.
Në brendësi të shishes do të gjeni një lugë që mund të paloset e nevojshme për të ushqyer fëmijën tuaj në çdo moment kur ai/ajo është e uritur dhe larg shtëpisë.
Shishja në pjesën fundore ka një sipërfaqe që fiksohet lehtësisht dhe që nuk rrëshqet.
Nuk përmban BPA.
Të lahet vetëm me dorë.
Lehtësisht i transportueshëm.
I pranishëm në disa ngjyra.

steel

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.