info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Twistshake Formula Container

Çmimi:3,000.00 L 1,800.00 L -40%

Kontenitor i përshtatshëm për mbajtjen e qumështit formulë.
1700 ml

Stock: Ka stok

SKU: TWS177
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

1700 ml

Material

Mosha

, ,

Suitable For

,

Kontenitor me madhësi të përshtatshme për mbajtjen e qumështit formulë ose ushqimeve të ndryshmë në trajtë pluhuri.
Dizajn higjenik me një kapak hermetik që mund të hapet vetëm me një shtypje.
Kontenitori shoqërohet me një lugë dhe ka një pjesëz anësore e cila largon sasinë e tepërt të qumështit formulë ose ushqimit, për t’i dhënë sasinë e duhur fëmijës tuaj.

Pa BPA – produkt i sigurt për ju dhe fëmijën tuaj.
Kapak hermetik – për ruajtje higjenike të qumështit formulë.
Madhësi e përshtatshme – 1700 ml
Shtypni kapakun – hapet lehtë me një klikim të thjeshtë.
Pjesëz kur varet luga – luga e përfshirë mban 9.4 ml (përafërsisht 4.5 gram pluhur ).
Prodhuar me plastikë të cilësisë së lartë .

High-quality food-grade AS and ABS plastic

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.