info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Twistshake Feeding Spoon Set 4m+

Çmimi:950.00 L 570.00 L -40%

Set me 2 lugë të përshtatshme për fëmijë mbi 4 muaj.
Paketim me 2 lugë

  • E bardhe
  • Gri
  • blu
  • rozë
Spastroje
Gri
Gri
Rozë
Rozë
Blu
Blu
E bardhe
E bardhe

SKU: TWS167V
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Material

Mosha

, ,

Suitable For

,

Nuanca

E bardhe, Gri, blu, rozë

Lugët për ushqyerjen nga Twistshake janë perfekte kur fëmija juaj fillon të provojë ushqyerjen në mënyrë të pavarur.
Paketimi përmban një lugë të gjatë për ushqyerje dhe një më të shkurtër që fëmija mund ta përdorë vetë.

Sipërfaqe e butë dhe ergonomike për kapje dhe ndjenjë më të mirë.
Formë e përshtatur për ta marrë lehtësisht ushqimin.

Mund të lahet në pjatalarëse.
Të përshtatshme për fëmijë nga 4 muaj.
Pa BPA.

First-class material – PP & TPE plastic

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.