info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Twistshake Container 2x

Çmimi:

Enë për ruajtjen e ushqimeve, frutave dhe çuçove
2 x 100 ml

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

SKU: TWS028V
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

200 ml (2 x 100 ml)

Material

Mosha

, , ,

Suitable For

Nuanca

blu, rozë

Enë e vogël me kapacitet prej 100 ml që ka funksion:
-ruajtjen dhe transportimin e ushqimeve, frutave të fëmijëve;
-mbajtjen dhe larjen e biberonëve.

Me qëllim që të shmangen derdhjet, gryka e enës është më e ngushtë sesa pjesa e sipërme e saj.
Pjesa fundore e enës ngjitet në sipërfaqen ku vendoset.

Lehtësisht e transportueshme.
E përbërë nga polipropilen.
Nuk përmban BPA.
Paketimi përmban dy enë me kapacitet 100 ml.

Nëse doni të pastroni çuçot ndiqni hapat e mëposhtëm:
-mbusheni enën me ujë;
-vendosni çuçon brenda enës;
-vendoseni enën në mikrovalë.

PP plastic

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.