info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Twistshake Click-Mat

Çmimi:3,450.00 L 2,070.00 L -40%

Mbulesë silikoni që iu ofron rehati dhe komfort gjatë ushqyerjes së fëmijëve tuaj

  • E bardhe
  • E zeze
  • Jeshile
  • lejla
  • blu
  • rozë
Spastroje
jeshile
jeshile
blu
blu
e zezë
e zezë
e bardhë
e bardhë
lejla
lejla

SKU: TWS122V
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

38 cm x 25 cm

Material

Suitable For

Nuanca

E bardhe, E zeze, Jeshile, lejla, blu, rozë

Click-mat është një mbulesë e përshtatshme për t’u vendosur në çdo tavolinë apo karrige të lartë, me sipërfaqe të sheshtë.
Ajo u krijua më qëllim që të krijojë rehati dhe komfort gjatë ushqyerjes së fëmijëve tuaj.

Pasi ju keni vendosur pjatën me ushqim sipër mbulesës click-mat, në pjesën e poshtme krijohet vakum, dhe ajo ngjit në tavolinë, duke shmangur derdhjen e pjatës dhe rrëmujën në kuzhinën tuaj.

Materiali i përdorur është silikoni i butë dhe jotoksik.
Nuk përmban BPA.
Mund të vendoset në lavastovilje, por jo në mikrovalë.
E pranishme në disa ngjyra.

silicon

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.