info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Twistshake Baby Food Processor 6 in 1

Çmimi:21,000.00 L 12,600.00 L -40%

Robot kuzhine i nevojshëm për përgatitjen e ushqimit të fëmijëve tuaj

  • i zi
  • I bardhë
Spastroje
white
white
black
black

SKU: TWS112V
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Material

Mosha

, , ,

Suitable For

Nuanca

i zi, i bardhë

Twistshake proçesor ushqimi nuk është vetëm një pajisje që mundëson përgatitjen e ushqimit të fëmijëve tuaj, por është miku më i mirë i nënave në kuzhinë.
Pajisje e shpejtë dhe multifunksionale, që zëvëndëson të gjitha pajisjet e tjera që mund të keni në kuzhinën tuaj.

Mundëson:
-gatimin me avull të mishit, perimeve apo frutave;
-ngrohjen e shisheve të biberonave që përmbajnë qumësht apo dhe ushqimeve të tjera para se të përdoren për ushqyerjen e fëmijëve tuaj;
-ruajtjen në temperaturë optimale të ushqimeve për një periudhë kohe të caktuar;
-grirjen (blender) e frutave dhe perimeve;
-sterilizimin e biberonëve dhe kokave të tyre ndërruese;
-pastrimin e plotë të vetes nëpërmjet një butoni self-cleaning.

Përdorimi i kësaj pajisje jo vetëm lehtëson përgatitjen e ushqimeve të fëmijëve, por dhe iu vë në dispozicion më shumë kohë të lirë që mund ta kaloni duke luajtur dhe duke u argëtuar me ta.

Përpara përdorimit iu këshillojmë të lexoni librin me udhëzime mbi përdorimin.