info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Twistshake Anti-colic Small Teat

Çmimi:750.00 L 450.00 L -40%

Kokë ndërruese për biberonat Twistshake e përshtatshme për fëmijë të sapolindur
Paketim me 2 koka ndërruese

Stock: Ka stok

SKU: TWS019
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Material

Mosha

, , ,

Suitable For

Koka ndërruese për biberonat Twistshake, tepër të ngjashme me kokat e gjoksit, me qëllim që proçesi i ushqyerjes të jetë sa më i lehtë dhe i sigurt.

Koka e biberonit lejon qumështin që të rrjedhë lirisht dhe në sajë të valvulës me veti anti-kolike synon të shmangë në maksimum thithjen e ajrit dhe kolikat e bebit (dhimbjet e barkut).

Si material është përdorur silikoni i butë,tepër delikat me gojën e fëmijëve.

Nuk përmban BPA.
Kokat ndërruese Small janë me rrjedhje të vogël, të përshtatshme për fëmijë të sapolindur.

silicon

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.