info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Twistshake Anti-Colic Glass Bottle 0 m+

Çmimi:2,200.00 L 1,320.00 L -40%

Shishe qelqi anti-kolik e përshtatshme për fëmijë duke nisur nga 0 muaj
180 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

180 ml

Material

,

Mosha

, , ,

Suitable For

,

Shishe qelqi e krijuar nga borosilikati, lloj qelqi i cili është shumë rezistent dhe me peshë të lehtë.
Shishja është projektuar për t’u kapur sa më lehtë nga bebi dhe është e veshur me silikon mbrojtës, pa BPA, i cili mbron duart nga nxehtësia.

Koka prej silikoni i ngjan formës së gjirit të nënës, ndërkohë që vepron duke reduktuar kolikat përmes një valvule anti-kolik.
Kokat ndërrohen sipas stadeve të rritjes së bebit.

Shishja mund të ngrohet në mikrovalë dhe mund të përballojë temperatura duke nisur nga ngrirja deri në vlim.
Gjithashtu mund të lahet në raftin e sipërm të lavastoviljes, por rekomandohet që pjesët e tjera të lahen me dorë pasi ato mund të zbardhen në lavastovilje.
Rezistente ndaj gërvishtjeve.
Pa BPA, PVC apo ftalate.

Madhësia e kokës : S (0 m+)

Borosilicate glass, silicon

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.