info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Twistshake Anti-Colic Baby Bottle 0m+

Çmimi:1,240.00 L 744.00 L -40%

Shishe biberoni me kokë silikoni e përshtatshme për të porsalindur
180 ml

  • E bardhe
  • E zeze
  • Jeshile
  • lejla
  • blu
  • rozë
Spastroje
lejla
lejla
e zezë
e zezë
rozë
rozë
blu
blu
E bardhe
E bardhe
Jeshile
Jeshile

SKU: TWS006V
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

180 ml

Material

,

Mosha

, , ,

Suitable For

Nuanca

E bardhe, E zeze, Jeshile, lejla, blu, rozë

Biberon i krijuar me kujdesin më të madh, për t’u ofruar fëmijëve rehati gjatë ushqyerje.
Shishja ka një sistem anti-kolik Twist-flow, i cili mundëson rrjedhje konstante të qumështit, duke shmangur krijimin e bulëzave të ajrit dhe duke parandaluar kolikat (dhimbjet e barkut).

Linja Twistshake vjen me një inovacion: një kontenitor i vogël, praktik që mundëson përgatitjen e qumështit dhe kur jeni jashtë shtëpisë.
Në brendësi të shishes gjendet një ”rrjetë” e cila mundëson njëtrajtësim (përzierje më të mirë) qumështit apo lëngjeve të tjera.

Biberoni ka grykë të gjerë, çka lejon pastrimin e tij me lehtësi.
Koka e biberonit ka formë të ngjashme me formën e gjoksit dhe është 100% silikon.
Nuk përmban BPA.

PP plastic, silicon

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.