info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Twistshake 3 Pack Refillable Squeeze Bags

Çmimi:1,380.00 L 828.00 L -40%

Qese disa përdorimëshe për ruajtjen e ushqimeve dhe lëngjeve të frutave për foshnje
Paketim x 3 qese

  • 220 ml
  • 100 ml
Spastroje

SKU: TWS130V
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

220 ml, 100 ml

Suitable For

Fëmijët janë gjithmonë energjike dhe humbin shumë kalori.
Niveli i sheqerit në organizëm fillon bie dhe ata ndjehen vazhdimisht të uritur.
Ju këshillojmë të keni gjithmonë me vete një ushqim, lëng frutash apo smoothie për ta.
Për këtë arsye Twistshake ka formuluar disa qese shumë përdorimshe, që shtrydhen dhe që mund të përdoren në çdo kohë nga fëmijët tuaj.

Qeset janë të pajisura me një zinxhir të dyfishtë, për të shmangur rrjedhjet.
Mund të lahen në lavastovilje, si dhe mund të vendosen në frigorifer: kjo mundëson ruajtjen si duhet të disa ushqimeve apo lëngjeve.
Qeset duhen mbushur plot, me qëllim që të mos ketë ajër, kështu ushqimi do ruhet për një kohë më të gjatë.

Nuk përmbajnë BPA.
Nuk dëmtojnë ambjentin.
Qeset Twistshake gjenden në disa ngjyra dhe dizajne.