info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Trudi Set (Olio nutriente, Pasta protettiva, Salviettine detergenti)

Çmimi:2,100.00 L 1,680.00 L -20%

Trudi paketim dhuratë, ideal për bebe te sapolindura

Stock: Ka stok

SKU: TRU024
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

, ,

Masa

100 ml, 150 ml

Mosha

, , ,

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

,

Set trudi për bebe i cili përmban:
1.Pastë për zonën e pampersit me oksid zinku.
2.Vajin ushqyes me mjaltë për lëkurën e bebit
3.Letra të lagura Trudi me detergjentë natyral nga nektari I luleve