info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Toskani Total Recovery Gel

Çmimi:7,540.00 L 6,032.00 L -20%

Xhel rigjenerues për lëkurë të ndjeshme, mikse & të yndyrshme me bazë Aloe Vera
50 ml

Stock: Ka stok

SKU: TKN013

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

Suitable For

,

Specific For

,

TOSKANI Total Recovery Gel është një xhel i pasur me aloe vera, me një efekt të fuqishëm rigjenerues, i cili përmirëson pamjen e lëkurës së dëmtuar.

Ky formulim krijon një shtresë të jashtme për të mbrojtur lëkurën, siguron një efekt të fuqishëm antioksidues dhe mbron nga faktorët e jashtëm negativë.

I përshtatshëm për trajtimin e lëkurës së ndjeshme dhe të yndyrshme.

Të aplikohet në zonën e dëmtuar, të tharë ose irrituar të lëkurës 2 herë në ditë.

Aloe vera, Soluble Proteoglycan, Collagen, Natural Moisturising Factor, Vegetable Tensor, Hydrolyzed Wheat protein, Shea Tree Butter and Mimosa tenuiflora Extract

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.