info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Toskani Total Recovery Cream

Çmimi:8,060.00 L 6,448.00 L -20%

Krem rigjenerues me bazë peptidesh
50 ml

Stock: Ka stok

SKU: TKN014
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

Suitable For

,

Specific For

,

TOSKANI Total Recovery Cream është një krem me bazë peptidesh, për lëkurë normale ose të thatë me një efekt të fuqishëm rigjenerues.
Përmirëson pamjen e lëkurës së dëmtuar, duke krijuar një shtresë të jashtme për të mbrojtur lëkurën.

Siguron një efekt të fuqishëm antioksidues dhe mbron nga faktorët e jashtëm negativë.

TOSKANI Total Recovery Cream është një krem ideal për t’u përdorur pas trajtimeve profesionale.

Të aplikohet në zonën e dëmtuar, të tharë ose irrituar të lëkurës 2 herë në ditë.

Allantoin, Vitamin E, Betaine, Bisabolol, Resveratrol, Acetyl Dipeptide-3 Aminohexanoate, Diaminopropionoyl Tripeptide-33, Acetyl hexapeptide-46

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.