info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Toskani Sun Protection Cream SPF 50

Çmimi:5,460.00 L 4,368.00 L -20%

Krem mbrojtës ndaj diellit me faktor të lartë mbrojtës
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

Suitable For

,

Specific For

Kremi mbrojtës ndaj diellit TOSKANI ofron një mbrojtje ultra-intensive dhe hidratim të fuqishëm edhe pse ka teksturë aspak të yndyrshme.

Parandalon foto-plakjen e parakohshme hiperpigmentimin.

Indikacionet:
Mbron nga rrezet UVA dhe UVB.
Antioksidant i fuqishëm.
Stimulon rigjenerimin e lëkurës.
Mban lëkurën të hidratuar.

Përdoret çdo mëngjes në fytyrë të pastruar paraprakisht .

Urea, Mimosa Extract, Allantoin, Vitamin E

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.