info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Toskani Repairing Gel

Çmimi:8,450.00 L 6,760.00 L -20%

Xhel korrigjues për strijat
200 ml

Stock: Ka stok

SKU: TKN025
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

200 ml

Skin Type

Suitable For

Specific For

Xhel i lehtë, me veti rigjeneruese të fuqishme. Parandalon dhe trajton papërsosmëritë, siç janë strijat dhe shenjat.

Përbërësit kryesorë aktivë:
Vitamina C rrit elasticitetin dhe qarkullimin e gjakut.
Centella aplikon veprimtarinë e saj antioksiduese dhe rigjeneruese në zonat me lezione, siç janë strijat.
Kolagjeni ashtu edhe elastina në këtë formulë rinovojnë indin lidhor të lëkurës, duke ndihmuar në arritjen e një efekti riparues total.
Përmban 28% të vajit të embrionit të grurit.

Indikacionet:
Strija
Shenja

Aplikoni çdo ditë sipas dëshirës.

28% of Wheat germ oil*
Vitamin C, Wheat Germ Seed Oil, Centella Asiatica, Collagen, Elastin

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.