info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Toskani Purifying Cleanser

Çmimi:7,540.00 L 6,032.00 L -20%

Xhel pastrues dhe freskues për lëkurat akneike dhe të yndyrshme
200 ml

Stock: Ka stok

SKU: TKN010
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

200 ml

Skin Type

Suitable For

, ,

Specific For

, ,

Xhel pastrues pa vaj, që pastron butësisht fytyrën dhe zonën e konturit të syve.

Eleminon papastërtitë dhe sebumin e tepërt që bllokojnë poret dhe çojnë në formimin e komedoneve dhe puçrrave në lëkurat e prekura nga aknet. Rregullon prodhimin e sebumit dhe bën të mundur që lëkura të ndihet e pastër, e freskët, e butë dhe e qetë. Ky pastrues mund të përdoret gjithashtu në trup.

Indikacionet:
I përshtatshëm për lëkurat e yndyrshme dhe akneike, me komedone dhe pore të zgjeruara.

Përdoreni atë dy herë në ditë, në mëngjes dhe natën. Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Hamamelis virginiana Leaf Extract, Salvia officinalis Extract, Urea, Lactic Acid, Purifying Complex, Purifying Actives

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.