info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Toskani Purifying Ampoules

Çmimi:11,700.00 L 9,360.00 L -20%

Set prej 15 ampulash me efekt sebo-rregullues dhe korrigjues

Stock: S’ka stok

SKU: TKN052

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

15 ampula x 2 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

, ,

Trajtim intensiv ditor hidratues dhe sebo-rregullues, me përbërës që ndihmojnë në ri-balancimin e shtresës lipidike të lëkurës, duke parandaluar shfaqjen e papërsosmërive.

Përmban Ekstrakte Cleome Gynandra dhe Rhodosorus Marinus, Vitamina B5, C dhe E dhe Zink PCA.

Paketimi përmban 15 ampula, një mbajtës për ampulën, një kokë aplikimi dhe 1 kapak mbyllës për ampulën.

Tundeni mirë ampulën para se ta hapni.
Thyeni majën e saj dhe vendosni në vend të saj aplikatorin.
Vendoseni produktin në fytyrë, qafë dhe dekolte me lyerje të lehta.
Masazhoni lëkurën tuaj me lëvizje të buta rrethore derisa produkti të thithet. 1 ampulë në mëngjes para se të aplikoni mbrojtësin nga dielli ose në darkë pas pastrimit të fytyrës.

Cleome Gynandra, Rhodosorus Marinus Extracts, Vitamins B5, C and E, and Zinc PCA.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.