info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Toskani Nutritive Scrub

Çmimi:7,540.00 L 6,032.00 L -20%

Scrub i butë eksfoljues
200 ml

Stock: Ka stok

SKU: TKN029
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

200 ml

Skin Type

Suitable For

,

Specific For

Tepër ideal për lëkurë të thatë, ky scrub përmban vaj Rosa Mochata, fara dhe vitaminë E, që zbusin lëkurën në mënyrë të dukshme dhe zvogëlojnë papërsosmëritë për një pamje më të shëndetshme dhe më të re.
Përdorimi i këtij scrubi lë lëkurën të freskët, dukshëm më të pastër, më të butë dhe me shkëlqim.

Indikacionet:
-Largon qelizat e vdekura sipërfaqësore .
-Lëmon dhe ushqen lëkurën e thatë dhe të ndjeshme.
-Ndihmon për të nxitur ciklin e prodhimit të qelizave të reja.
-Siguron efekt zbardhues dhe pastrues.

Përdoreni në mëngjes ose në darkë sipas nevojës së lëkurës 3-4 herë në javë. Lage
ni lëkurën paraprakisht me ujë.
Aplikoni një sasi të konsiderueshme produkti në fytyrë, qafë, dekolte.
Duke përdorur majat e gishtave, masazhoni produktin në lëkurë me lëvizje rrethore, duke shmangur zonën e syve.

Rosa Rubiginosa Oil, Orange and Lemon Extracts, Vitamin E, Blueberry Extract, Maple Extract

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.