info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Toskani Anti-hair Loss Lotion

Çmimi:7,150.00 L 5,720.00 L -20%

Locion kundër rënies së flokëve
100 ml

Stock: Ka stok

SKU: TKN030
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Hair Type

Masa

100 ml

Skin Type

Suitable For

,

Specific For

Ky locion është një zgjidhje e përparuar estetike, për të trajtuar rënien e flokëve dhe alopecinë.
Është krijuar si një trajtim për kujdesin në shtëpi dhe është plotësuesi perfekt i trajtimeve kundër rënies së flokëve, të kryera në qendrat profesionale.

Falë përbërësve të tij aktivë, ky trajtim është i përshtatshëm për të gjitha llojet e alopecisë, ashtu edhe për kujdesin e përditshëm të flokëve të imët, të brishtë dhe delikatë tek meshkujt dhe femrat.
Forcon dhe rigjallëron gjendrat e flokëve, duke stimuluar fazën e rritjes, duke rritur densitetin dhe duke përmirësuar strukturën e flokëve.

Locioni kundër rënies së flokëve nga TOSKANI rrit trashësinë dhe dendësinë e flokut teksa hidraton dhe zvogëlon shanset e këputjes së flokëve.

Indikacionet:
-Humbje e flokëve tek meshkujt
-Humbja e flokëve tek femrat
-Humbja e flokëve pas dhe gjatë shtatzënisë
-Alopecia areata / alopecia androgjenike
-Humbja e flokëve e shkaktuar nga stresi
-Rënie sezonale e flokëve
-Trofizmi i ulët i lëkurës

Spruconi pak solucion në skalp të larë pararakisht, në mëngjes dhe darkë. Masazhohet mirë skalpi. Pa shpëlarje.

Aminexil, Sabal Serulata, Nicotinamide, Pyridoxine, Vitamin E, Zinc, Vitamin H

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.