info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Topicrem UR-10 Crème Lissante Anti-Rugosites

Çmimi:

Krem ushqyes dhe riparues për lëkurë shumë të thatë me 10 % ure

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

500 ml, 200 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Me 10% ure të pastër mbi 99,8%. Lëkura është e butë, elastike dhe e mbrojtur.
Teksturë e pasur kremoze që nuk ngjit.

• Zbut lëkurën e trupit
• Ushqen intensivisht dhe rivendos filmin hidrolipidik në lëkurë
• Hidraton lëkurën për 24 orë

Redukton skuamat deri në 70%*.
* Vlerësimi klinik i efektit riparues nën kontroll dermatologjik dhe pediatrik gjatë 7 ditëve në 40 subjekte.

Aplikojeni cdo ditë në lëkurën e trupit dhe masazhojeni derisa të përthithet mirë. Mos e përdorni në zonat e dëmtuara të lëkurës. Shmangni përdorimin tek fëmijët nën 3 vjec.

AQUA (WATER) . PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL) . UREA . CERA ALBA (BEESWAX) . CETEARYL ETHYLHEXANOATE . ISOPROPYL ISOSTEARATE . PALMITIC ACID . STEARIC ACID . ISOPROPYL MYRISTATE . PHENOXYETHANOL . GLYCERYL STEARATE . PEG-100 STEARATE . CARBOMER . CHLORPHENESIN . SODIUM HYDROXIDE . PARFUM (FRAGRANCE)

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.