info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Topicrem Shampooing Lait Douceur pH 5

Çmimi:1,700.00 L 1,190.00 L -30%

Shampo delikate për skalpin me pH 5
500 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Hair Type

Masa

500 ml

Specific For

Suitable For

,

Shampoja për flokët me pH 5 është e përshtatshme për çdo lloj floku dhe mund të përdoret si për fëmijë edhe për të rritur.
Acidi laktik ndihmon në ruajtjen e ekuilibrit fiziologjik të pH në lëkurën e kokës.

• Pastron butësisht
• Ushqen fuqishëm
• Për larje frekuente

Flokët janë të butë, të hidratuar dhe plot shkëlqim.

Aplikojeni në flokë të lagur, masazhojeni. Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

AQUA (WATER) . SODIUM LAURETH SULFATE . COCAMIDOPROPYL BETAINE . SODIUM CHLORIDE . POLYACRYLATE-1 CROSSPOLYMER . SODIUM SULFATE . PHENOXYETHANOL . STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER . LACTIC ACID . C11-15 PARETH-40 . C11-15 PARETH-7 . METHYLISOTHIAZOLINONE . SODIUM LAURYL SULFATE . BENZALKONIUM CHLORIDE . PARFUM (FRAGRANCE) .

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.