info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Topicrem Hydra + Soin Eclat Contour des Yeux

Çmimi:2,400.00 L 1,680.00 L -30%

Krem hidratues dhe qetësues për zonën rreth syve
15 ml

Stock: S’ka stok

SKU: TOPI12
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përkujdesje xhel-krem ultra e freskët për sytë.
Uji bio-aktiv që ka në përmbajtje stimulon fluksin e hidratimit në zemër të qelizave të lëkurës.

• Hidratim intensiv 24-orësh
• Kundër rrathëve të zinj dhe qeseve poshtë syve
• Siguron mbrojtje kundër ndotjes

Pamja e syve është rrezatuese. Rrudhëzat e dehidratimit reduktohen.

Aplikohet në mëngjes dhe / ose në darkë në zonën e syve.

AQUA (WATER) . COCO-CAPRYLATE/CAPRATE . GLYCERIN . HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER . 1,2- HEXANEDIOL . INOSITOL . BETAINE . TAURINE . GLUCOSYL HESPERIDIN . SODIUM HYALURONATE . CAFFEINE . BISABOLOL . BIOSACCHARIDE GUM-4 . SORBITAN ISOSTEARATE . O-CYMEN-5-OL . DISODIUM CETEARYL SULFOSUCCINATE . ETHYLHEXYLGLYCERIN . TOCOPHEROL . CITRIC ACID

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.