info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Topicrem Hydra + Masque Hydratant Eclat

Çmimi:2,800.00 L 1,960.00 L -30%

Maskë hidratuese me veti shkëlqyese për fytyrën
50 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Maska Hydra+ hidraton menjëherë lëkurën pas aplikimit.

Ka efekt detoksifikues falë kompleksit mineral që ka në përmbajtje.

E testuar dermatologjikisht. Jo komedogjenike.

Aplikoni një shtresë të trashë të maskës në fytyrë. Lëreni ta përthithë lëkura dhe më pas tepricën shpëlajeni me ujë të bollshëm. Në mbrëmje mund të aplikohet si një maskë nate në shtresë të hollë, pastaj të ndiqet rutina e zakonshme. Shmangni kontaktin me zonën e syve.

Aqua (Water). Butyrospermum Parkii (Shea) Butter. Glycerin. Cetyl Alcohol. Squalane. Coco-Caprylate / Caprate. Erythritol. Glyceryl Stearate Citrate. Octyldodecyl PCA. Inositol. Betaine. Taurine . 1,2-Hexanediol. Glyceryl Caprylate. Sodium Citrate. Xanthan Gum. Chlorphenesin. Perfume (Fragrance). Sodium Gluconate. Sodium Hyaluronate. Tocopherol. Pentylene Glycol. Magnesium Aspartate. Zinc Gluconate. Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil. Copper Gluconate

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.