info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Topicrem Hydra + Gelee Hydratante Eclat

Çmimi:2,600.00 L 1,820.00 L -30%

Xhel hidratues për lëkurën e dehidratuar dhe të ndjeshme
40 ml

Stock: S’ka stok

SKU: TOPI14
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

40 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Xheli hidratues Hydra+ ofron që pas aplikimit të parë ndjesi qetësie dhe freskie në lëkurë.
Mbron lëkurën nga faktorët e jashtëm.
Me teksturë të freskët xheli ujor, ky produkt hidraton intensivisht lëkurën dhe nuk ngjit.
Testuar nën kontroll dermatologjik. Jo komedogjenik.

Aplikohet në mëngjes dhe / ose në darkë në fytyrë dhe qafë

Aqua (Water). Glycerin. Coco-Caprylate / Caprate. Propanediol. Inositol. Silica. 1,2-Hexanediol. Betaine. Octyldodecyl Pca. Taurine . Xylitylglucoside. Maltodextrin. Ethylhexylglycerin. Anhydroxylitol. Carbomer. Castanea Sativa (Chestnut) Seed Extract. Chlorphenesin. Perfume (Fragrance). Xylitol. Xanthan Gum. Sodium Hydroxide. Glucose. Biosaccharide Gum-4. Tocopherol

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.