info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Sophie La Girafe Senso Ball 3 m+

Çmimi:2,200.00 L

Top me ngjyra dhe reliev të larmishëm që nxit shqisat e foshnjeve
Paketim x 1 top

Stock: Ka stok

SKU: SOPHIE001
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Material

Mosha

,

Suitable For

Top i përbërë 100% nga gomë natyrale, që nxit të gjitha shqisat e foshnjeve.

Kombinim i ngjyrës së bardhë, me ngjyra të tjera të shndritshme dhe reliev të shumëllojshëm me disa vrima të vogla.

I lehtë dhe ergonomik, çka bën që foshnjet ta mbajnë me lehtësi.

I përshtatshëm për fëmijë mbi 3 muajsh.

natural rubber

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.