info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Sophie La Girafe Maracas Rattle 3 m+

Çmimi:2,000.00 L

Rraketake me formën e xhirafës Sophie
Paketim x 1 copë

Stock: Ka stok

SKU: SOPHIE005
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Material

Mosha

,

Suitable For

Lojë argëtuese me dizajnin e xhirafës Sophie.
Në sajë të formës ergonomike, mbahet lehtësisht nga foshnjet, të
cilat mund ta kapin me dorë ose me gojë.

Në momentin që foshnja e tund lodrën, topat e vegjël në brendësi takohen me njëri tjetrin dhe bëjnë një zhurmë të këndshme, që tërheq vëmendjen e tij.

Një lojë që nxit shqisat e bebeve, por dhe i argëton ata.

E përshtatshme për fëmijë mbi 3 muaj.

natural rubber

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.