[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Solgar Vitamin D3 10mcg (400UI)

Çmimi:1,650.00 L 1,402.50 L -15%

Vitaminë D3 400UI
Paketim x 100 kapsula xhelatinore

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Suitable For

Lactose Gluten

Përshkrimi

Vitaminë D3 në formën e kapsulave xhelatinore të buta, me bazë vajore, që ofrojnë një përthithje maksimale të saj në organizëm.
Vaji i përdorur nxirret nga mëlçia e peshqve të thellësive të ujërave të ftohta dhe purifikohet me qëllim largimin e mërkurit dhe PCB-ve.
Vitamina D luan një rol të rëndësishëm në:
-përthithjen e kalçiumit;
-forcimin e sistemit imunitar;
-mineralizimin e kockave;
-forcimin e dhëmbëve.
Pa gluten.
Pa derivate të grurit dhe produkte të bulmetit.
Pa sojë.
Pa maja.
Pa sheqer.
Pa ngjyrues.
Pa ëmbëlsues.
Pa konservues.
Pa aromatizues artificialë.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji, merrni medikamente ose keni një problem shëndetësor bisedoni me mjekun ose farmacistin tuaj para përdorimit të produktit.
Integratorët ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Ndërpritet në rastet e shfaqjes së efekteve anësore të padëshiruara.
Ruhet në temperaturë dhome.

Përdorimi

Rekomandohet të merret 1 kapsul një ose dy herë në ditë pas ushqimit, ose siç këshillohet nga mjeku.

Përbërësit

Serving Size: 1 Softgel
AMOUNT PER SERVING % DV
Vitamin D3 (as cholecalciferol and fish liver oil) 400 IU 100%
Other Ingredients: Safflower Oil, Gelatin, Vegetable Glycerin.
Contains fish (cod, haddock, pollock).