info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Solgar Beta Carotene

Çmimi:2,340.00 L 1,989.00 L -15%

Beta-karoten 7mg
Paketim x 60 kapsula

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Action

Suitable For

Lactose Gluten

Beta-karoteni është një prekursor i vitaminës A.
Ai është një antioksidues i fuqishëm me një ndikim pozitiv në:
-shikim;
-lëkurë;
-sistemin imunitar.
Beta-karoteni nxirret nga algat D-saline dhe përpunohet në formën e kapsulave vajore që mundësojnë një përthithje maksimale në organizëm.
Pa gluten.
Pa rrjedhës të grurit dhe produkte të bulmetit.
Pa sheqer.
Pa natrium.
Pa aromatizues artificialë.
Pa ngjyrues.
Pa ëmbëlsues.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji, merrni medikamente ose keni një problem shëndetësor bisedoni me mjekun ose farmacistin tuaj para përdorimit të produktit.
Integratorët ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Ndërpritet në rastet e shfaqjes së efekteve anësore të padëshiruara.
Ruhet në temperaturë dhome.

Rekomandohet të merret 1 kapsul në ditë pas ushqimit, ose siç këshillohet nga mjeku.

Soybean Oil, Gelatin, Vegetable Glycerin, Safflower Oil,
Yellow Beeswax, Annatto Extract (color), Zinc Oxide (color), Radish Powder (color), beta-carotene,