info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Skincode Prestige Supreme Perfection Cashmere Cream

Çmimi:21,500.00 L 17,200.00 L -20%

Formulim unik për një lëkurë gjithmonë rinore
50 ml

Stock: Ka stok

SKU: SKIN055
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

Formulim revolucionar, ultra-efektiv, anti-age me efekt të menjëhershëm në lëkurë.
Synon të:
– hidratojë,
– zbusë;
– rimodelojë;
– mbajë në gjendje rinore lëkurën.

Përmban Chronopower+ matrix, patentë e laboratorit Skincode, me një efikasitet më të lartë se përbërësit e tjerë për hidratimin dhe ushqyerjen e lëkurës.
Së bashku me substancat me veprim anti-age si niacinamidi, skualeni dhe kompleksi ACR, ka veprim anti-age.

Tekstura unike shkrihet butësisht në kontakt me lëkurën dhe i ofron asaj hidratim të thellë dhe ndjesi konforti.
Lëkura juaj do jetë me e re dhe me më shumë shkëlqim.

Formulim 100% vegan dhe pa përbërës me origjinë shtazore.
Pa Parabenë.
Pa alergenë.
I testuar dermatologjikisht.

Aplikohet në fytyrë, qafë dhe në zonën e dekoltesë në mëngjes dhe në darkë, pas pastrimit dhe tonifikimit të lëkurës.
Për një rezultat sa më të pëlqyeshëm përdoreni së bashku me ampulat Renaissance.

AQUA, GLYCERIN, PROPANEDIOL, NIACINAMIDE, DICAPRYLYL CARBONATE, PENTYLENE GLYCOL, PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, GLYCERYL STEARATE CITRATE, GLYCERYL STEARATE, SQUALANE, HYDROLYZED YEAST PROTEIN, GLEDITSIA TRIACANTHOS SEED EXTRACT, SODIUM HYALURONATE, PALMITOYL DIPEPTIDE-5 DIAMINOBUTYROYL HYDROXYTHREONINE, PALMITOYL DIPEPTIDE-5 DIAMINOHYDROXYBUTYRATE, BIOSACCHARIDE GUM-1, LECITHIN, SOY ISOFLAVONES, POLYSORBATE 80, TOCOPHEROL, MALTODEXTRIN, ALGIN, GALACTOARABINAN, CARBOMER, CAPRYLYL GLYCOL, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL CAPRYLATE, STEARALKONIUM HECTORITE, C10-18 TRIGLYCERIDES, ETHYLPROPANEDIOL, BUTYLENE GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, MICA, SODIUM PHYTATE, PROPYLENE CARBONATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CI 77891, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE).

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.