info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Skincode Exclusive Cellular Firming & Lifting Neck Cream

Çmimi:8,450.00 L

Përkujdesje hidratuese me efekt anti-rrudhë, formuluar specifikisht për zonën e qafës.
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Teksturë e mëndafshtë, në trajtë xhel-kremi, formuluar specifikisht për hidratimin intensiv dhe trajtimin e rrudhave, në zonën delikate të qafës dhe dekoltesë.

Përmban peptide me veprim të fuqishëm, që imitojnë enzimat kyçe, të cilat ruajnë elasticitetin dhe përmirësojnë teksturën e lëkurës.
Përhapet dhe përthithet lehtësisht, duke lënë lëkurën të butë dhe të rigjeneruar, falë pranisë së acidit hialuronik, vitaminës A, E dhe gjalpit Shea.

Pa Parabenë.
Aromatizues pa alergenë.
Testuar dermatologjikisht.
Jo i testuar tek kafshët.

Aplikojeni në mëngjes dhe mbrëmje në zonën e qafës, duke e masazhuar lehtësisht deri në përthithje të plotë.

AQUA (WATER), GLYCERIN, CETEARYL ALCOHOL, DIMETHICONE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, SODIUM POLYACRYLATE, GLYCERYL STEARATE, SORBITOL, PHENOXYETHANOL, HYDROGENATED POLYDECENE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CHLORPHENESIN, TRIDECETH-6, DISODIUM EDTA, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, XANTHAN GUM, PARFUM (FRAGRANCE), TOCOPHERYL ACETATE, ALCOHOL, LECITHIN, POLYSORBATE 80, SODIUM HYALURONATE, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, RETINYL PALMITATE, GLYCERYL OLEATE, DEXTRAN, CITRIC ACID, TRIFLUOROACETYL TRIPEPTIDE-2, SOY ISOFLAVONES, PALMITOYL DIPEPTIDE-5 DIAMINOBUTYROYL HYDROXYTHREONINE, PALMITOYL DIPEPTIDE-5 DIAMINOHYDROXYBUTYRATE.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.