info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Skincode Exclusive Cellular Day Cream SPF 15

Çmimi:8,250.00 L 6,600.00 L -20%

Krem dite hidratues me efekt anti-rrudhë dhe faktor mbrojtës ndaj diellit për të gjitha tipet e lëkurës.
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

,

Specific For

Spf

Suitable For

Krem dite i pasur me vitaminat A, C dhe E, algat e kuqe dhe provitaminën B5. Përshtatet me të gjithë tipet e lëkurës.

Në mënyrë efikase lufton radikalet e lirë dhe minimizon shenjat e dukshme të moshës.
Përmirëson teksturën e lëkurës, zbeh pamjen e vijave të holla dhe rrudhave të dukshme, ndërkohë që faktori mbrojtës parandalon efektet negative të rrezatimit diellor.

Pa Parabenë.
Aromatizues pa alergenë.
Testuar dermatologjikisht.
Jo i testuar tek kafshët.

Aplikojeni në mëngjes në fytyrë dhe në qafë, duke e masazhuar lehtësisht deri në përthithje të plotë.

AQUA (WATER), OCTOCRYLENE, C12-20 ACID PEG-8 ESTER, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYLENE GLYCOL, CETYL PALMITATE, DIMETHICONE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CAPRYLIC / CAPRIC TRIGLYCERIDE, COCO-CAPRYLATE / CAPRATE, PHENOXYETHANOL, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, CARBOMER, ETHYLHEXYLGLYCERIN, POTASSIUM SORBATE, MAN-
NITOL, PANTHENOL, SODIUM HYDROXIDE, DISODIUM EDTA, PARFUM (FRAGRANCE), TOCOPHERYL ACETATE, CHONDRUS CRIS-
PUS POWDER (CARRAGEENAN), CELLULOSE, GLYCERIN, PEG-8, ALCOHOL, RETINYL PALMITATE, TOCOPHEROL, POLYSORBATE 80, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, BHT, CI 77007 (ULTRAMARINES), LECITHIN, ASCORBYL PALMITATE, HYDROXYPROPYL METHYLCELLULOSE, PALMITOYL DIPEPTIDE-5 DIAMINOBUTYROYL HYDROXYTHREONINE, PALMITOYL DIPEPTIDE-5 DIAMINOHYDROXYBUTYRATE, ASCORBIC ACID, CITRIC ACID SOY ISOFLAVONES.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.