info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Skincode Essentials 24h Vitalizing Lift Serum-in-oil

Çmimi:5,980.00 L 4,784.00 L -20%

Serum hidratues dhe anti-rrudhë, i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.
28 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, , , ,

Brand

Formulimi

Masa

28 ml

Skin Type

, ,

Specific For

,

Suitable For

Serum hidratues me përmbajtje vajore, i cili i rikthen shkëlqimin lëkurës suaj.
Redukton vijat e holla dhe rrudhat e dukshme.
Vaji i jojobës & susamit së bashku me Sichuan Pepper Complex hidratojnë dhe rigjenerojnë lëkurën gjatë gjithë kohës.
Falë teksturës së lehtë, përthithet shpejt dhe përgatit lëkurën për aplikimin dhe përthithjen maksimale të produkteve të tjera të rutinës.

Ideal për:
– Rrudhat e para
– Lëkurë pa shkëlqim
– Lëkurë të thatë dhe të dehidratuar
– Lëkurë të ndjeshme & reaktive
– Vijat e holla

– Testuar dermatologjikisht
– 100% vegan
– Pa: paraben, aromë, konservantë dhe ngjyrues

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje, në fytyrë dhe qafë të pastër.
Shmangni zonën rreth syve.
Vazhdoni më pas rutinën me hidratuesin e përshtatshëm.

CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PROPYLENE GLYCOL DIHEPTANOATE, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, SESAMUM INDICUM (SESAME) SEED OIL, ZANTHOXYLUM BUNGEANUM FRUIT EXTRACT, LITHOSPERMUM ERYTHRORHIZON ROOT EXTRACT, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, OLEYL ALCOHOL, TOCOPHEROL.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.