info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Skin Tech Purigel Fresh and oil free gel

Çmimi:4,500.00 L 3,600.00 L -20%

Xhel pastrues për lëkurë mikse, të yndyrshme dhe me tendencë akneike.
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

Suitable For

Specific For

Skin Tech Purigel është një xhel i freskët, jo-vajor, i përshtatshëm për lëkurë mikse, të yndyrshme dhe me tendencë akneike.

Përbërësit aktivë ndihmojnë në reduktimin e yndyrës, duke unifikuar teksturën e lëkurës, vecanërisht në zonën T, për të ruajtur kështu një pamje të pastër dhe pa shkëlqim.
Ushtron një veprim të lehtë eksfoljues, që ndikon pozitivisht në pastrimin e poreve dhe e mban lëkurën të freskët dhe të hidratuar për një kohë të gjatë.

Rekomandohet si mirëmbajtje pas trajtimit të akneve.
Mund të përdoret edhe në rastet e akneve në moshë të rritur.

Aplikoje në mëngjes dhe në mbrëmje në lëkurë të pastruar paraprakisht.

Salicylic Acid
Burdock extract (Arctium Majus extract)
Sulfur
Camphor
Menthol
Allantoin

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.