info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Skin Tech Purifying PRO Cream

Çmimi:4,900.00 L 3,430.00 L -30%

Përkujdesje e përditshme për lëkurë mikse, të yndyrshme dhe me tendencë akneike, vecanërisht tek adoleshentët dhe moshat e reja
50 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

Suitable For

Specific For

Skin Tech Purifying Cream, i përshatshëm për lëkurë mikse, të yndyrshme dhe me tendencë akneike, veçanërisht tek adoleshentët dhe moshat e reja.

Një kombimin përbërësve aktivë që ndihmon në rregullimin e sekretimit të sebumit, pastron lëkurën nga papastërtitë dhe unifikon teksturën e saj.
Përmban Acid Glikolik me efekt eksfoljues dhe Vajin Tea Tree me efekt antibakterial, të cilat ndihmojnë në eleminimin e baktereve që shkaktojnë bllokim të poreve të lëkurës.
Vitamina E qetëson dhe balancon ngjyrën e lëkurës së acaruar.

I përshtatshëm për personat që preken nga aknet hormonale.
Mund të përdoret edhe si trajtimi i ëprditshëm pas proçedurave të peeling , për të zgjatur efektin e trajtimeve anti-akne.

Aplikoje në lëkurë të pastruar paraprakisht 2 herë në ditë: në mëngjes-në të gjithë fytyrën, në mbrëmje-vetëm në zonat problematike.
Në rast nevoje, aplikoje kremin disa herë gjatë ditës.
Shmang kontaktin me sytë.

Water, isohexadecane, glycolic acid, propylene glycol, sodium hydroxide, cetearyl alcohol, isopropyl myristate, glyceryl stearate, PEG-100 stearate, glycerin, cetearet-20, sodium acrylamide / acrylate copolymer, retinyl palmitate, and non-cellular stopper, and you will need to keep your own stopper, 20 percent, acrylamide / sodium acrylate copolymer, retinyl palmitate, and you will need to keep it, and you will need to keep your eyes; tea tree leaf essential oil (melaleuca alternifolia), urea, disiloxane, caprylyl glycol, vaseline oil, tridecet-6, sodium acrylate / acryloyl dimethyl taurate sodium copolymer, polysorbate-80, chlorhexidine digluconate, chlorfenesin, phenoxyethanol.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.