info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Skin Tech Purifying Cream

Çmimi:4,900.00 L 3,920.00 L -20%

Krem për lëkurë mikse, të yndyrshme dhe me tendencë akneike, veçanërisht tek adoleshentët dhe moshat e reja
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

Suitable For

Specific For

Skin Tech Purifying Cream, i përshatshëm për lëkurë mikse, të yndyrshme dhe me tendencë akneike, veçanërisht tek adoleshentët dhe moshat e reja.
Pastron lëkurën nga papastërtitë.
Përmban Acid Glikolik me efekt eksfoljues dhe Vajin Tea Tree me efekt antibakterial, të cilat ndihmojnë në eleminimin e baktereve që shkaktojnë bllokim të poreve të lëkurës.
Vitamina E qetëson dhe balancon ngjyrën e lëkurës së acaruar.
Produkti perfekt për personat që preken nga aknet hormonale.

Aplikoje në mëngjes dhe në mbrëmje në lëkurë të pastruar paraprakisht.

Glycolic Acid
Retinyl Palmitate
Tocopheryl Acetate
Glycyrrhetinic Acid
Tea Tree Oil
Clorhexidine Digluconate
Allantoin
Urea

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.