info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Skin Tech Gentle Cleansing Foam

Çmimi:2,900.00 L 2,320.00 L -20%

Shkumë pastruese me pH fiziologjik, e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës.
150 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

150 ml

Skin Type

,

Suitable For

Specific For

Shkumë pastruese me pH fiziologjik. Eleminon papastërtitë e grumbulluara në lëkurë.
Rivendos pH-në fiziologjik të lëkurës.

Nuk modifikon depërtueshmërinë e lëkurës.
Tolerohet mirë nga lëkurat që janë të ndjeshme dhe pas trajtimeve dermatologjike.

Formulim i përshtatshëm veçanërisht për përdorim para dhe pas trajtimeve estetike.

Aplikoje në fytyrë të lagur, duke e masazhuar lehtësisht në lëkurë, në mëngjes dhe në darkë.
Më pas shpëlaje me ujë.

Sodium Lauroyl Oat Aminoacids
Disodium Lauroamphodiacetate
Sodium Trideceth Sulfate
Lactic Acid
Glycerin

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.