info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Skin Tech DHEA-Phyto cream

Çmimi:5,200.00 L 3,900.00 L -25%

Krem anti-rrudhë me efekt hidratues për moshat mbi 45 vjec.
50ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

Suitable For

Specific For

Skin Tech DHEA-Phyto është një krem anti-rrudhë, me efekt hidratues dhe ristrukturues për moshat mbi 45 vjeç.

Formuluar me një kompleks ceramidesh me efekt anti-age dhe lëndë antioksiduese, ky hidratues i përditshëm ribalancon dhe rinon lëkurën, ndërkohë që parandalon dëmtimin e saj nga faktorët e jashtëm.
Mbron lëkurën nga radikalet e lirë.
Përmirëson balancën e lëkurës.

Krijuar specifikisht për mirëmbajtjen e lëkurës së maturuar (+45).

Aplikoje në mëngjes dhe në mbrëmje në lëkurë të pastruar paraprakisht.

Wild Yam Extract (Wild Yam)
GUM-1 Biosaccharide
Urea
Ceramide-3
Glycyrrhetinic acid
Dextrin
alanine
Glutamic acid
Aspartic acid

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.