info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Skin Tech AD Daily care hair spray

Çmimi:5,400.00 L 4,320.00 L -20%

Spray me efekt rigjenerues dhe revitalizues për flokët.
125 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Hair Type

,

Masa

125 ml

Suitable For

, ,

Specific For

Skin Tech AD Hair është një zgjidhje e përparuar estetike, për trajtimin e rënies së flokëve.
Është krijuar si një trajtim për kujdesin në shtëpi dhe është plotësuesi perfekt i trajtimeve kundër rënies së flokëve, të kryera në qendrat profesionale.

Falë përbërësve të tij aktivë, ky trajtim është i përshtatshëm për kujdesin e përditshëm të flokëve të imët, të brishtë dhe delikatë tek meshkujt dhe femrat.
Forcon dhe rigjallëron gjendrat e flokëve, duke stimuluar fazën e rritjes, duke rritur densitetin dhe duke përmirësuar strukturën e flokëve.

Indikacionet:
-Humbje e flokëve tek meshkujt
-Humbja e flokëve tek femrat
-Humbja e flokëve e shkaktuar nga stresi
-Rënie sezonale e flokëve.

Aplikohet një sasi e konsiderueshme e locionit në skalp të thatë dhe masazhohet deri në absorbim të plotë.
Nëpërmjet një krehëri përhapet në të gjithë gjatësinë e flokut.
Nuk shpëlahet.
Aplikoje dy herë në ditë, për aq kohë sa është e nevojshme.
Këshillohet përdorimi për të paktën 4 javë në periudhën e rënies së flokëve.

Panthenol
Methylsilanol mannuronate
Sodium DNA
Ginkgo Biloba
Biotin: sh-polypeptide-1
Avena Sativa
Glycine soja

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.