info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Skin Tech Actilift with DMAE

Çmimi:6,500.00 L 5,200.00 L -20%

Krem hidratues anti-rrudhë me efekt lifting dhe tonifikues, për fytyrën, qafën dhe dekoltenë.
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

Suitable For

Specific For

,

Actilift është formuluar si një përkujdessje anti-age dhe hidratuese për lëkurën e lodhur & pa tonus të fytyrës, qafës dhe dekoltesë.
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë edhe lëkurën e ndjeshme.
Përmirëson hidratimin e lëkurës.
Stimulon tkurrjen e fijeve muskulore të lëkurës, duke mundësuar rritje të tonusit dhe efekt lifting.

Kombinimi specifik i përbërësve aktivë (dimetilaminoetanol, acid glikolik, vitaminë A dhe E, vitis vinifera) ndihmon në arritjen e rezultateve të dukshme, për tonifikimin e lëkurës, mbrojtjen e saj nga shenjat e plakjes dhe minimizimin e shenjave të lodhjes, dhe thatësisë.

Testuar dermatologjikisht.

Aplikoje në mëngjes dhe në mbrëmje në lëkurë të pastruar paraprakisht për 4 javët e para.
Pas 4 javësh, aplikoje një herë në ditë.

DMAE
Retinol in Cyclodextrines
Tocopheryl Acetate
Biosaccharide GUM-1
Glycolic Acid
Resveratrol

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.