info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Shedirpharma Zefimar Gola Spray

Çmimi:1,370.00 L 1,233.00 L -10%

Spraj që qetëson irritimet e fytit të fëmijëve mbi 3 vjeç dhe të rriturve
25 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

25 ml

Suitable For

,

Zefimar është një spraj i formuluar specifikisht për problemet e mukozës oro-faringeale.
Krijon një shtresë mbrojtëse me veti qetësuese, zbutëse dhe mbrojtëse.
Mbron nga agjentët e jashtëm dëmtues dhe pakëson irritimin.
Në sajë të pranisë së vajit të mentes, ofron një efekt balsamik dhe le një ndjesi freskie.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Nëse jeni shtatzënë ose ushqeni me gji këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi.
Të mos përdoret në rast reaksioni alergjik apo mbindjeshmërie ndaj njërit prej përbërësve.
Të mbahet larg fëmijëve nën 3 vjeç.
Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.

Tunde shishen përpara çdo përdorimi.
Rekomandohen dozimet e mëposhtme:
– për fëmijët nga 3 deri në 6 vjeç, 3 herë në ditë nga 2 shkrepje në fyt;
– për fëmijët mbi 6 vjeç dhe të rriturit, 4 herë në ditë nga 3 shkrepje në fyt.

Mos tejkaloni dozat ditore të lejuara.