info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Shedirpharma Rupisolv Bustine

Çmimi:2,200.00 L 1,980.00 L -10%

Suplement ushqimor për mirëqënien e rrugëve urinare
Paketim x 20 bustina

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Lactose Gluten

Masa

20 bustina

Suitable For

Rupisolv është një suplement ushqimor i përshtatshëm për personat që kanë probleme me rrugët urinare.
Kombinimi i citratit të magnezit me citratin e kaliumit dhe inulinën ka një ndikim pozitiv në parandalimin e krijimit të kristaleve dhe gurëve, si dhe në shkrirjen e atyre ekzistues.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose vuani nga një sëmundje specifike këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi.
Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.

Rekomandohet të konsumohen 1 ose 2 bustina në ditë, midis vakteve ushqimore.
Bustina tretet në një gotë me ujë në temperaturë ambjenti.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Garancia

Ingredients Dosage for 2 sachets
Potassium 1200 mg
Inulin 1000 mg
Magnesium 200 mg
Potassium Citrate 3370 mg
Magnesium Citrate 1378 mg