info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Sensodyne Rapid Action Soft Toothbrush

Çmimi:365.00 L

Furçë dhëmbësh me fije të buta
1 furçë dhëmbësh

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

1 furçë

Suitable For

Furça e dhëmbëve Sensodyne Rapid Action me fije të buta është zgjedhja e duhur për të gjithë ata persona që kanë dhëmbë të ndjeshëm, por që duan njëkohësisht pastrim të plotë të tyre.
Ka fije të holla dhe të buta që nxjerrin të gjitha mbetjet ushqimore, duke bërë kështu pastrimin e plotë të dhëmbëve tuaj.
Delikate me mishrat e dhëmbëve.