info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Sensodyne Gentle Care Soft Toothbrush

Çmimi:370.00 L

Furçë dhëmbësh me fije të buta për dhëmbë të ndjeshëm
1 furçë dhëmbësh

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

1 furçë

Suitable For

Furça e dhëmbëve Sensodyne Gentle Care është e dizenjuar specifikisht për persona që kanë dhëmbë shumë të ndjeshëm.

Karakteristikat:
– fije të holla me majë të rrumbullakët, të dizenjuara për të pastruar plotësisht dhëmbët dhe hapësirën rreth tyre;
– kokë e vogël që mundëson pastrimin dhe në zonat më të thella të kavitetit oral;
– bisht furçe që nuk rrëshqet, me qëllim që ta bëjë sa më të thejshtë dhe të këndshëm proçesin e larjes së dhëmbëve.