info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Rilastil Xerolact Cleansing Oil

Çmimi:2,490.00 L 2,116.50 L -15%

Vaj pastrues, i përshtatshëm për lëkurë të thatë, shumë të thatë dhe me tendencë atopike.
Çmim promocional.
750 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

750 ml

Mosha

, , ,

Skin Type

,

Specific For

,

Suitable For

, ,

Pastron butësisht lëkurën e fytyrës, trupit dhe ndihmon në rivendosjen e funksionit barrierë të lëkurës.
Gjithashtu hidraton, mbron dhe ka efektiv maksimal kundër irritimeve të lëkurës.

Laktati i sodiumit dhe glicerina : Veprim intensiv hidratues.
Vaji nga bajamet e embla dhe vaji i krundeve të orizit: Rigjenerojnë shtresën hidro-lipidike
Niacinamidet: Rikthejnë funksionin barrierë të lëkurës.

Pa sapun.
Formulim hipolaergjik dhe jo-komedogjenik.
Dermatologjikisht i testuar për praninë e nikelit, kromit, kobaltit.

Aplikojeni në lëkurë të lagur dhe shkumëzojeni. Shpëlajeni mirë dhe thaheni me kujdes.

Aqua (Water) • Glycerin • PEG-7 Glyceryl Cocoate • Sodium Cocoamphoacetate • Sodium Lactate • Sodium Lauryl Glucose Carboxylate • PEG-90 Glyceryl Isostearate • Propanediol • Polysorbate 20 • Lauryl Glucoside • Sodium Chloride • Lactic Acid • Coco-Glucoside • Glyceryl Oleate • Oryza sativa (Rice) Bran Oil • Prunus amygdalus dulcis (Sweet Almond) Oil • Niacinamide • Schisandra chinensis Fruit Extract • Laureth-2 • Sodium Citrate • Caprylhydroxamic Acid • Citric Acid • Sorbic Acid • Tocopherol • Hydrogenated Palm Glycerides Citrate • Lecithin • Ascorbyl Palmitate • Parfum (Fragrance)

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.