info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Rilastil Multirepair Nutri-Repairing Cream

Çmimi:9,090.00 L 7,272.00 L -20%

Përkujdesje ushqyese intensive, me efekt riparues dhe rigjenerues.
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Trajtim intensiv ushqyes dhe riparues, me teksturë të plotë dhe shumë hidratuese.

Në bazë të formulimit qëndron kompleksi Biotech, i përbërë nga ekstraktet e Euglena Gracilis dhe acidi hialuronik me peshë molekularë të ulët.
Ekstraktet e Euglena Gracilis riaktivizojnë metabolizmin qelizor, duke nxitur mirëfunksionimin e lëkurës dhe duke reduktuar shenjat e lodhjes në lëkurë.
Acidi hialuronik me peshë molekulare të ulët hidraton në thellësi lëkurën për një kohë të gjatë, duke rritur ndjeshëm elasticitetin .

I përshtatshëm për lëkurën e thatë dhe shumë të thatë.
Në lëkurën shumë të thatë rekomandohet përdorimi së bashku me Multirepair Serum.

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë, mbi fytyrë dhe qafë të pastër.

Aqua (Water) • Hydrogenated Polydecene • Glycerin • Butyrospermum parkii (Shea) Butter • Hydrogenated Didecene • Diethylhexyl Carbonate • Helianthus annuus -(Sunflower) Seed Oil • Cetearyl Alcohol • Euglena gracilis Extract • Glyceryl Stearate • Bis-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone • Oryza sativa (Rice) Bran Oil • PEG-100 Stearate • Ceteareth-25 • Arginine • Hydrolyzed Hyaluronic Acid • Betaine • Hydrolyzed Hazelnut Protein • Olea europaea (Olive) Oil Unsaponifiables • Sodium PCA • Pisum sativum (Pea) Extract • Tocopheryl Acetate • Sodium Lauroyl Lactylate • Oryzanol • Urea • Ethyl Linolenate • Retinyl Palmitate/Carrot Polypeptide • Ethyl Oleate • Ethyl Linoleate • Hydrolyzed Rice Bran Protein • Sorbitol • Ceramide NP • Ceramide AP • Ceramide EOP • PCA • Helianthus annuus (Sunflower) Seed Extract • Octyldodecanol • Hydrogenated Coco-glycerides • Tocopherol • Allantoin • Phytosphingosine • Cholesterol • Caprylic/Capric Triglyceride • Lysine • Lactic Acid • Diglycerin • Sodium Citrate • Dimethicone • Carbomer • Xanthan Gum • Benzyl Salicylate • Phenoxyethanol • Citronellol • Ethylhexylglycerin • Coumarin • Limonene • Polysorbate 20 • Alpha-Isomethyl Ionone • Hexyl Cinnamal • Chlorphenesin • Potassium Sorbate • Pentaerythrityl Tetra- di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate • Disodium EDTA • Linalool • Parfum (Fragrance).

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.