info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Rilastil Idratazione Intensiva in 3 Step

Çmimi:5,590.00 L 4,472.00 L -20%

Set me veprim hidratues i përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës.
Çmim promocional.
100 ml, 30 ml, 40 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

, ,

Masa

100 ml, 30 ml, 40 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Set me veprim hidratues, formuluar për të gjithë tipet e lëkurës.

Seti përmban:
Rilastil Aqua Intense 72H Gel-Cream Intensive Moisturizer 40 ml
Rilastil Aqua Intense Gel Serum 30 ml
Rilastil Aqua Intense Spray 100 ml

Rilastil Aqua Intense 72H aktivizon procesin e hidratimit intensiv të lëkurës deri në 72 orë, duke ruajtur nivelet optimale të lagështisë në lëkurë.
Formuluar me ceramide, acid hialuronik me peshë molekularë të ulët dhe peshë molekulare të lartë dhe hydraboost, i cili përforcon efektet e acidit hialuronik.
-Ruan ekuilibrin e hidratimit dhe lagështisë në lëkurë;
-Minimizon ndjesinë e tërheqjes së lëkurës;
-Forcon barrierën mbrojtëse;
-Parandalon shenjat e dukshme të moshës.

Rilastil Aqua Intense Gel Serum është një trajtim intensiv hidratues i formuluar si serum, me efekt mbrojtës kundër ndotjes ambjentale dhe efekt mbushës.
Formuluar me acid hialuronik me peshë molekulare të lartë dhe të ulët dhe ekstraktet nga alga e kuqe Chondrus Crispus, me veti të fuqishme antioksiduese.
-Nxit hidratimin intensiv të lëkurës;
-Mbron lëkurën nga agresorët e jashtëm mjedisorë (smogu, rrezet UV, ndotja);
-Rrit efektin hidratues të produkteve të tjera Rilastil Aqua;
-Qetëson dhe zbut lëkurën.

Rilastil Aqua Intense Spray është një formulim i koncentruar në trajtë spraj, për përdorim të përditshëm. Teksturë e lehtë dhe e freskët, e cila mund të përdoret në çdo moment të ditës.
Në përmbajtje ka acid hialuronik me peshë molekulare të lartë dhe të ulët dhe ekstrakte lajthie, për të qetësuar, mbrojtur lëkurën dhe për të siguruar hidratim optimal.
Format praktik, i cili mund të mbahet me vete gjatë gjithë kohës dhe të riaplikohet sipas nevojës gjatë ditës.

Aplikoni fillimisht sprajin në fytyrë të pastër, në distancë në largësi 15-20 cm larg nga lëkura.
Vazhdoni rutinën duke aplikuar serumin në fytyrë dhe qafë dhe më pas kremin hidratues.

Rilastil Aqua Intense 72H Gel-Cream Intensive Moisturizer Ingredients:

Aqua (Water) • Dimethicone • Pentylene Glycol • Butylene Glycol • Glycerin • Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer • Hydrogenated Lecithin • Sodium Hyaluronate • Arginine • Hydrolyzed Hyaluronic Acid • Bacillus/Folic Acid/Soybean Ferment Extract • Ceramide NP • Ceramide AP • Ceramide EOP • Phytosphingosine • Cholesterol • Cyanocobalamin • Dimethicone/- Vinyl Dimethicone Crosspolymer • Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer • Cetyl Dimethicone • Sodium Lauroyl Lactylate • Silica • Isoceteth-10 • Xanthan Gum • Carbomer • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin • 1,2-Hexanediol • Disodium EDTA • Sodium Hydroxide • Parfum (Fragrance).

Rilastil Aqua Intense Gel Serum Ingredients:

Aqua (Water) • Pentylene Glycol • Glycerin • Chondrus crispus Powder (Carrageenan) • Hydrolyzed Hyaluronic Acid • Sodium Hyaluronate • C12-13 Pareth-9 • Hydroxyethylcellulose • Xanthan Gum • Arginine • Chlorphenesin • o-Cymen-5-ol • Parfum (Fragrance).

Rilastil Aqua Intense Spray Ingredients:

Aqua (Water) • Glycerin • Propanediol • Pentylene Glycol • Sodium PCA • Hydrolyzed Hyaluronic Acid • Hamamelis virginiana (Witch Hazel) Bark/Twig Extract • Sodium Hyaluronate • Methylpropanediol • Tetrasodium Glutamate Diacetate • Lactic Acid •Sodium Hydroxide.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.