[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Rilastil Deliskin RS fluid cream Anti-Redness Normal to Combination Skin

Çmimi:3,070.00 L 2,609.50 L -15%

Krem ushqyes për lëkurë kuperoze normale-mikse
40ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formuluar posaçërisht për personat me lëkurë të ndjeshme, kuperoze, normale në mikse.
Efekti pakësues i skuqjes vjen nga kombinimi i disa përbërësve me veti vazoprotektore dhe adstrigjente (rutina, ekstaktet e bimës së lajthisë dhe një tetrapeptid).
Vitaminat dhe alfa glukani marrin pjesë në proçesin e homeostazës qelizore dhe i rikthejnë asaj komfortin e munguar.
Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht.
Testuar klinikisht.
Testuar për nikel, krom, bakër, mërkur dhe paladium.
Jo komedogjenik.
Pa ngjyrues.
Pa parabenë.
Hipoalergjik.
Pa derivate të grurit.
Pa parfum.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe në darkë në lëkurë të thatë të pastruar paraprakisht.
Masazhohet nga poshtë sipër deri në absorbim të plotë të tij nga lëkura.

Përbërësit

Aqua (Water) • C12-20 Acid PEG-8 Ester • Caprylyl Methicone • Hydrogenated Didecene • Butylene Glycol • Niacinamide • Cetyl Alcohol • Methoxy-PEG-7 Rutinyl Succinate • Dimethicone • Diethylhexyl Carbonate • Tocopheryl Acetate • Panthenol • Alpha-Glucan Oligosaccharide • Acetyl Tetrapeptide-15 • Hamamelis virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract • Butyrospermum parkii (Shea) Butter • Hydrolyzed Glycosaminoglycans • Mannitol • Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer • Sodium Citrate • Propylene Glycol • Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate • Disodium EDTA • Chlorphenesin • o-Cymen-5-ol.