info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Rilastil Aqua Optimale Cream

Çmimi:3,600.00 L 2,880.00 L -20%

Krem hidratues për lëkurë normale në të thatë
50ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Skin Type

,

Action

,

Suitable For

Specific For

Formulim, i cili ka për qëllim të ushqejë dhe hidratojë lëkurën deri në shtresat më të thella.
Kjo vjen si pasojë e kombinimit të acidit hialuronik me peshë molekulare të madhe, me atë me peshë molekulare të vogël.
Kompleksi SK-InfluksIn, gjithashtu i pranishëm në këtë formulim, pengon humbjen e ujit, ndërsa ekstraktet e vajit të aguliçes i japin lëkurës butësi dhe shkëlqim.
Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht.
Testuar klinikisht.
Testuar për nikel, mërkur, paladium, kobalt dhe krom.
Jo komedogjenik.
Pa ngjyrues.
Pa parabenë.
Hipoalergjik.

Aplikohet në mëngjes dhe në darkë në lëkurë të pastruar paraprakisht.

Aqua (Water), Olus Oil
(Vegetable Oil), Steareth-2, Dimethicone, Glycerin Steareth-21, Oenothera biennis (Evening Primrose) Oil, Butyrospermum parkii (Shea) Butter, Cera alba (Beeswax), Copernicia Cerifera Cera [Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax], Myristyl Myristate, Squalane , Butylene Glycol, Laureth-23, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Carbomer, Arginine, Dimethiconol, Tocopheryl Acetate, Ceramide NP Ceramide AP, Ceramide EOP, Xylitol, Sodium Lauroyl Lactylate, Cholesterol, Phytosphingosine, Xanthan Gum, Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate,Citric Acid, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Benzoic Acid Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance).