info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Rêve de Miel Cleansing Gel and Body Cream Duo

Çmimi:5,550.00 L 4,440.00 L -20%

Set me xhel larës dhe qumësht hidratues me mjaltë dhe luledielli
2 x 400 ml

Stock: Ka stok

SKU: NUXE163
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

,

Masa

2 x 400 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

, ,

Seti përmban:

1 xhel pastrues për trupin dhe fytyrën me njaltë dhe luledielli

1 Krem hidratues dhe ushqyes për trupin me mjaltë dhe luledielli

Xhel pastrues
Ky xhel pastrues me teksturë të pasur për fytyrën dhe trupin me mjaltë dhe luledielli është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm në lëkurë të thatë dhe të ndjeshme duke ruajtur filmin hidro-lipidik. Pastron pa e tharë fytyrën apo trupin.

Krem trupi
Ky krem ​​ushqyes trupi ultra-zbutës me mjaltë dhe vajra botanikë zbut, qetëson dhe mbron lëkurën e thatë dhe të ndjeshme nga agresionet e jashtme. Tekstura e tij përthithet shpejt pa lënë asnjë efekt yndyror dhe siguron rehati të qëndrueshme 48-orëshe*. Lëkura ushqehet menjëherë, duke u ndjerë më e butë dhe më elastike.

Përdorni xhelin pastrues për fytyrën dhe trupin në mëngjes dhe/ose në mbrëmje duke aplikuar një sasi të vogël në lëkurën e lagur në fytyrë dhe trup, masazhojeni dhe më pas shpëlajeni.

Aplikoni balsamin ultra-ushqyes të fytyrës Rêve de Miel në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në fytyrë,qafë dhe trup të pastruar tërësisht.

Përdoreni gjatë gjithë vitit për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme ose në mot shumë të ftohtë për lëkurë normale.

AQUA/WATER, GLYCERIN, SODIUM COCOAMPHOACETATE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, LAURYL GLUCOSIDE, PARFUM/FRAGRANCE, MEL/HONEY, SUNFLOWER SEED OIL PEG-8 ESTERS, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, SODIUM LAURYL GLUCOSE CARBOXYLATE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, PHENOXYETHANOL, GLUCONOLACTONE, SODIUM HYDROXIDE, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, CITRIC ACID, ALLANTOIN, SODIUM BENZOATE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, CARAMEL, CALCIUM GLUCONATE, TROPOLONE, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, TOCOPHEROL [N2002/A].

AQUA/WATER, GLYCERIN, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, HYDROGENATED COCONUT OIL, GLYCERYL STEARATE CITRATE, DIMETHICONE, LAUROYL LYSINE, POLYGLYCERYL-3 STEARATE, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, MEL/HONEY, SESAMUM INDICUM (SESAME) SEED OIL, PARFUM/FRAGRANCE, TOCOPHEROL, HYDROGENATED LECITHIN, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL UNSAPONIFIABLES, BENZYL ALCOHOL, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, ALLANTOIN, CETEARYL ALCOHOL, SODIUM GLUCONATE, POLYSORBATE 60, SORBITAN ISOSTEARATE, CITRIC ACID, DEHYDROACETIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, HYDROLYZED LUPINE PROTEIN, SOLANUM LYCOPERSICUM (TOMATO) FRUIT EXTRACT, SODIUM BENZOATE, LINALOOL, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, FARNESOL, COUMARIN, CITRAL, GERANIOL [N3101/C]

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.